Największe forum filmowe w Polsce
Najnowsze informacje ze świata kina w roku 2021 i 2022 - Wersja do druku

+- Największe forum filmowe w Polsce (https://filmoweforum.pl)
+-- Dział: Kino i świat (https://filmoweforum.pl/Forum-Kino-i-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: Premiery polskie i zagraniczne (https://filmoweforum.pl/Forum-Premiery-polskie-i-zagraniczne)
+--- Wątek: Najnowsze informacje ze świata kina w roku 2021 i 2022 (/temat-Najnowsze-informacje-ze-%C5%9Bwiata-kina-w-roku-2021-i-2022)Najnowsze informacje ze świata kina w roku 2021 i 2022 - websiteadmin - 11-11-2021

Premiery filmowe i kinowe na najbliższy rok
Rok 2021 dobiega końca, a wraz z nim najbardziej udany rok w historii kina. Ponieważ duża liczba filmów pojawia się na poziomie zbliżonym do przebojów, może nie być żadnych nowych filmów wystarczająco dobrych, aby znaleźć się na tej liście w 2022 roku. Oto lista najbardziej oczekiwanych filmów, które ukażą się w 2022 roku:
  • „Gra w naśladownictwo” (z udziałem Benedicta Cumberbatcha) „Mrówka i Osa” (z Paulem Ruddem) „Ulubieniec” (z Olivią Wilde) „Mary Magdalene” „Mary Królowa Szkotów”
  • After 4
  • Shrek 5
  • Oraz produkcje Marvela, których nie sposób nie wymienić.

Ogólnie rzecz biorąc, ta lista oczekiwań jest jedną z najwyższych, jakie kiedykolwiek widziano w jakimkolwiek innym wydaniu.

Koniecznie należy też uwzględnić premiery 2022 z originalVOD, które zostały opisane bardzo rzeczowo wraz z legalnymi źródłami ich uruchomienia. Całość za sprawą rzeczowych wyjaśnień stanowi potencjalną najlepszą kwestie dla naszych czytelników  Cool


Dlaczego może być mniej filmów w 2022Obecnie jest bardzo mało filmów wydanych w 2022 roku, a te, które zostały wydane, będą już częścią historii Hollywood. Oznacza to, że możemy robić wszystkie filmy od czasu do czasu, a potem być rozczarowani filmami, które zobaczymy w 2022 roku. Ta lista zawiera niektóre filmy, których można się spodziewać w 2022 roku, a także te, które byłyby były dobrymi opcjami, gdyby zostały wydane w tym roku.