Największe forum filmowe w Polsce
Recenzja filmu After 2 - Wersja do druku

+- Największe forum filmowe w Polsce (https://filmoweforum.pl)
+-- Dział: Kino i świat (https://filmoweforum.pl/Forum-Kino-i-%C5%9Bwiat)
+--- Dział: Kino Polska (https://filmoweforum.pl/Forum-Kino-Polska)
+--- Wątek: Recenzja filmu After 2 (/temat-Recenzja-filmu-After-2)Recenzja filmu After 2 - websiteadmin - 11-11-2021

Na jakich stronach i gdzie obejrzeć After 2

Recenzując film „After 2”, ten film był bardzo mocny i naprawdę skłonił mnie do myślenia o swoim życiu. Zaczyna się, gdy dziewczyna o imieniu Eva przeprowadza się do Bostonu ze swoim chłopakiem i uczęszcza do college'u. Wydają się być dla siebie idealne, ale z biegiem czasu zauważasz, że nie walczą już tak często. Leżą obok siebie w łóżku oglądając telewizję, godzinami nic między nimi nie rozmawia; każda rozmowa telefoniczna, którą prowadzą, wydaje się krótka i niezbyt osobista; robi wszystko, co jej każe, bez pytania; odchodzi od tego, kim była, kiedy spotkała go po raz pierwszy.
Czy warto oglądać After 2 Cały film
[Obrazek: b0FRtZcoQ8xnSiuW2TcoFGU6ezL-200x300.jpg]
Jak można wywnioskować z tytułu, interesują mnie związki, zwłaszcza po tym, jak przez lata tkwiłem w niezdrowym. Na moim blogu „The Journey” napisałem wiele wpisów o tym, jak być świadomym siebie i wyjść ze złych związków. Artykuł „After 2 We collided” mógł być w tym momencie moim najczęściej oglądanym postem na tym blogu. W tym filmie główna bohaterka Eva przechodzi od bycia całkowicie szczęśliwą i kochającą swojego chłopaka po powrocie do domu do całkowitego pragnienia, aby zniknął po 1 nocy.

Opinie naszych użytkowników
W większości są pozytywne, nigdy nie spotkaliśmy się z tym by ten film się komuś nie podobał. Cechuje się naprawdę wysoką iloscią wątków romansu. Co przekształca się w naprawdę świetne widowisko.