Największe forum filmowe w Polsce

Pełna wersja: Co w duszy gra cały film 2022
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oglądając w 2020 roku amerykańską wersję filmu pt. Co w duszy gra mogliśmy zobaczyć jedną z najpiękniejszych historii w dziejach kina i świata fantazy. Na szczególne uznanie zasługuje przygoda głównego bohatera, który wraz z przyjaciółmi stawia czoła przygodom napotkanym na swojej drodze.

Recenzja Co w duszy gra cda jest oparta na naszych indywidualnych odczuciach na temat tego filmu. Muzykalna historia nauczyciela uwielbiającego Jazz to zdecydowanie jedno z najpiękniejszych kwestii jakie przedstawili nam reżyserowie. Dopasowany film jest dla każdego widza nawet tego najmłodszego i zaciekawi go bezpośrednio już od samego początku, gdyż nauczyciel grający główną rolę jest jednym z najbardziej zaskakujących postaci całego filmu.

Rozpocznij oglądanie i sprawdź sam czy tak naprawdę spodoba ci się ten film bo dla nas bardzo przypadł do gustu!

Streszczając głównym bohaterem filmu jest prowadzący szkolny zespół muzyczny Joe. Marzy o pełno profesjonalnym graniu muzyki jazzowej!  Robiąc bardzo ale to bardzo pozytywne wrażenie na innych muzykach jazzowych właśnie gdy zaczyna by ć grany występ w Half Note Club. Przedwczesny wypadek niestety sprawia, że dusza bohatera zostaje oddzielona od jego ciała i zamiast trafić do życia pośmiertnego, dociera do miejsca, gdzie dusze czekają na wcielenie. Tam Gardner musi pracować z duszami, takimi jak 22, aby powrócić na Ziemię, zanim jego ciało upadnie...